Gaziantep Oto Kiralama'da Limitsiz Kilometre Avantajı

Limitsiz kilometre ile otomobil kiralama hizmeti, bilhassa uzun müddetli kiralamalarda büyük önem galip gelen tek hizmettir. Bu hizmette kiraladığınız Otomobilin günlük km limiti bulunmaz, dolayısı ile aşan kilometreler amaçlı ekstra hiç tek para talep edilemez. Sınırsız km ile kiralanan otomobillerin bakımlarının görevli servislerde vaktiyle yapılmış olması, Otomobilin yepyeni model ve emin tek otomobil olması bu hizmette büyük önem taşır. Otomobil satın almak yerine uzun müddetli kiralamak ise sizlere her an uygun fiyat açıdan yarar olanağı sağlar. Burada mühim durumda olan, emniyetli ve konforlu bir otomobil kiralamaktır.

Araç kiralama hizmetinde süre; en az 24 saattir. Uzun müddetli otomobil kiralama ise aylık periyodlar halinde yapılır ve günlük ya da haftalık kiralamalara yönelik çok ek olarak uygun tek ücret politikası uygulanır. Tek araca sınırsız km ile kiralama hizmeti veriyor olmak, bununla birlikte otomobil kiralama firmasının o araca duyduğu güvenin de tek işaretidir. Dolayısı Ile şayet km sınırlaması durumda olan tek otomobil kiralıyorsanız, Otomobilin güvenliğinden kuşku duymanız gerekir. Nedeni Ise normal kurallar altında bakımlı tek otomobil 24 saat süresince kullanılabilmelidir.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliğini her an ön planda tutan Gaziantep Oto Kiralama firması olarak firmamızda yer alan bütün kiralık araçlar, sınırsız km ile kiralanmaktadır. Kiralık araçlarımızın bakımları periyodik olarak yapılmakta ve eskiyen araçlar yenilenmektedir. Filomuzda isteğinize yönelik lüks segmentten uygun fiyat segmente, panelvandan minibüse civarı birçok otomobil yer almaktadır. Otomobil filosunu müşterilerinin taleplerine yönelik tek çok kez geliştiren firmamızda, otomobillerin tamamının motorları dizel yakıtla çalışmaktadır. Dolayısı Ile bu araçlar yüksek km ile çalışmaya uygun araçlardır.

Gaziantep Oto Kiralama olarak merkez Gaziantep ve etrafında, müşterilerimize en güzel otomobil kiralama hizmeti sunmak kuruluşumuzun en temel amacıdır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

whatsapp
hemenara